Služby

Naším cílem je udělat váš život v Oaks tak příjemný, jako nikde jinde. Chceme zajistit, aby byly základní služby k dispozici již při nastěhování prvních rezidentů. Bude jimi například školka, potraviny, pošta a Czech POINT, restaurace a kavárna, pekařství, kyvadlová doprava na stanici metra Chodov, 24/7 concierge a bezpečnostní služba. Postupně představíme pravidelné farmářské trhy, sdílený vozový park a dětský klub s několika hřišti.

V prostoru Chateau bude sídlo Oaks Country Clubu. Kromě golfového klubu a wellness centra, zde budou Oaks Boutique Hotel, restaurace, vinný bar a konferenční prostory. Členové Country Clubu budou mít k dispozici také profesionální tenisové kurty, jezdecké centrum a golfové hřiště úrovně PGA National. Samozřejmostí bude péče o síť stezek, včetně naučných, nebo například lesní cvičiště. 

Přehled služeb

Zámek Nebřenice

Budova zámku Nebřenice projde kompletní rekonstrukcí podle návrhu slavného britského architekta Johna Pawsona, který důsledně respektuje místní historické a kulturní dědictví. Oaks není prvním Pawsonovým projektem v České republice. Stojí za návrhem nového cisterciáckého kláštera Nový Dvůr u Plzně, za který získal v roce 2008 Mezinárodní cenu sakrální architektury (The International Prize for Sacred Architecture).

V zrekonstruované budově zámku a nově postavených křídlech nalezneme Oaks Boutique Hotel, Wellness & Spa, luxusní restauraci, konferenční centrum, golfový klub a vinný bar.

Historie

První dochované zmínky o Nebřenicích pochází z roku 1437 a po roce 1616 vznikl stranou od vesnice velkostatek. Jako součást Průhonického panství pak Nebřenice měnily řadu majitelů až do roku 1848, kdy byly z Průhonického panství vyňaty a zakoupeny baronem Josefem Hilbertem von Schüttelsbergem. Ten nechal vystavět zámeček obklopený stájemi a hospodářskými budovami původního velkostatku. Krajina kolem zámečku se postupně měnila na přírodní park anglického stylu, s rybníky a daňčí oborou.

V roce 1910 zakoupil zámeček MUDr. Antonín Novák, jehož rodině zůstal až do znárodnění v roce 1950. Zámeček se následně stal školícím a rekreačním centrem, prošel řadou necitlivých stavebních úprav a postupně chátral, zatímco na okolních polích hospodařilo JZD. Po Sametové revoluci, restituci a následném prodeji, se teprve nyní otevírá možnost mu po téměř 70-ti letech navrátit jeho původní krásu a důstojnost.

Oaks Boutique Hotel

Oaks Boutique Hotel nabídne svým hostům třicet stylově zařízených pokojů s výhledem do okolní krajiny nebo na gofové hřiště.

Wellness & Spa

Oaks Wellness & Spa bude situováno v nově postavené budově propojené se zámkem. Podoba, dispozice a funkčnost budovy je výsledkem mnoha konzultací s mezinárodními odborníky a prestižními provozovateli světově uznávaných lázeňských a fitness zařízení.

Restaurace

V jižním křídle zámeckého komplexu naleznete luxusní restauraci s mezinárodní kuchyní, šedesáti místy a terasou na grilování. Tato restaurace bude zároveň určena pro stravování hotelových hostů a bude tedy v provozu po celý den.

Konferenční centrum

V jednom z nově zrekonstruovaných křídlech zámku budou k dispozici i moderní konferenční prostory pro až sto padesát lidí.

Golfový klub

Klíčovou součástí areálu zámku bude golfový klub s recepcí a zázemím pro golfisty, specializovaným obchodem a denním barem s lehkým občerstvením.

Vinný bar

Chloubou golfového klubu bude vinný bar s bohatě zásobenou vinotékou s víny z celého světa.