Arendon Development Company

Vlastníkem Oaks je společnost ARENDON a.s., developerem projektu je firma Arendon Development Company a.s., české sesterské společnosti londýnské firmy Decimus. Coby celosvětová realitní společnost je Decimus investorem s dlouhodobou vizí, zajišteným multimilionovým dolarovým fondem. Zabývá se investicemi, developmentem a správou majetku a jeho dosavadní výsledky svědčí o úspešných a ziskových investicích napříč řadou sektorů, včetně rezidenčního, komerčního a pohostinství.

Ačkoli je Oaks pro české prostředí bezpochyby ambiciózním konceptem, máme za sebou řadu obdobně náročných projektů. Náš tým má zkušenosti prakticky ze všech koutů světa, včetně Afriky, Jihovýchodní Asie, Blízkého Východu, Severní i Jižní Ameriky a Evropy. Z významných měst vzpomeňme Londýn, Paříž a Dubaj. Věříme, že srdce Evropy si zaslouží projekt stejné kvality a podobného rozsahu a naši čeští kolegové a klienti nám to potvrzují.
arendon.cz


Robert Davies, CEO

Robert Davies je světově proslulý odborník na výstavbu multifunkčních projektů a komplexů pro volnočasové aktivity. Je uznáván nejen pro své zkušenosti v oblasti managementu špičkových realitních firem, ale i pro svůj přístup k udržitelnému rozvoji. Na kontě má například řízení samostatných stavebních projektů v hodnotě až 400 milionů eur v 15 zemích světa, ale i správu nemovitostních portfolií, jejichž hodnota přesahovala 5 miliard eur. Mezi jeho významné úspěchy patří například luxusní rezidenční projekt Pont Royal u francouzského Aix-en-Provence, nově vybudovaný obytný komplex Marne-la-Vallée v Paříži či luxusní zelené městečko Victory Heights v dubajské čtvrti Dubai Sports City. Byl to také právě on, kdo dal dohromady tým, jenž získal stavební povolení na nejrozsáhlejší zástavbu v britské historii: 800 000 m2 smíšeného bydlení v oblasti bývalé elektrárny Battersea na břehu Temže.