ZAHÁJILI JSME SPOLUPRÁCI SE SPOLEČNOSTÍ TROON INTERNATIONAL

17. 03. 2017

Projekt Oaks Prague se stal nejnovější součástí evropského portfolia společnosti Troon International, jedné z předních firem v oblasti správy, rozvoje a marketingu prémiových světových golfových hřišť. Společnost Troon® bude poskytovat komplexní služby pro správu golfového hřiště Oaks PGA Czech National.

Toto partnerství představuje první působení společnosti Troon v České republice a je nejnovějším přírůstkem do stále širšího seznamu těch nejlepších světových hřišť, která spravuje. Oaks Prague se navíc stane po španělském Aloha Golf Club a anglickém Centurion Club (zobrazených na níže uvedených fotografiích) teprve třetím evropským hřištěm s označením Troon Privé, zajišťující svým členům kromě profesionálního zázemí také neomezený přístup na všechna ostatní hřiště v portfoliu Troon po celém světě.

Jon Schauder, oblastní ředitel pro Evropu a ředitel rozvoje společnosti Troon International, k tomu uvedl: „Spolupráce s projektem Oaks Prague, o kterém víme, že má obrovský potenciál, je pro nás skutečně nesmírně zajímavá. Kyle Phillips je světoznámý architekt golfových hřišť a společně se společností Arendon Development Company chceme zajistit, že jak golfové hřiště, tak i celé městečko Oaks budou prosperovat. Praha je úžasné město a mít takovýto projekt v jeho těsné blízkosti je zárukou úspěchu.“

Účast společnosti Troon zajistí, že objekt skutečně naplní svůj potenciál jak v rámci golfového hřiště, tak i mimo něj. Robert Davies, generální ředitel Oaks Prague účast společnosti Troon na projektu jednoznačně podpořil. Prohlásil: „Projekt Oaks Prague s potěšením oznamuje vznik partnerství se společností Troon International. Mám radost, že máme možnost navázat na naši předchozí spolupráci, která se týkala skvělého golfového hřiště Ernie Els v rámci projektu Victory Heights v Dubaji, a věřím, že toto je začátek dalšího dlouhodobého vztahu. Pokud jde o management golfového klubu a celkovou správu hřiště, jejich zkušenosti a výsledky mluví samy za sebe. Věříme, že účast Troon International na našem projektu zaručí skutečně prvotřídní výsledky.“

Golfové hřiště bude středem celého komplexu a bude se rozkládat kolem renovovaného zámečku Nebřenice. Přípravy hřiště započaly loni na podzim a v roce 2018 je v plánu otevření první devítky. Kompletní osmnáctka pak během roku 2019. Hřiště s licencí PGA National navržené renomovaným architektem golfových hřišť Kylem Phillipsem, ponese licenci PGA National, která pro hřiště znamená záruku jak té nejlepší kvality samotného hřiště, tak i tréninkových zařízení pod dozorem profesionálů z řad PGA.


O společnosti Troon:

Společnost Troon se svým hlavním sídlem v arizonském Scottsdale je největší světovou společností v oblasti správy golfových objektů. Ve svém portfoliu má přes 270 golfových hřišť. Specializuje se také na správu rezidenčních komplexů, soukromých klubů, správu nemovitostí a další podobné aktivity. Své portfolio dělí na třídy Troon Golf, Honours Golf a Troon Privé, které zahrnují 36 federálních států a 31 zemí. Kromě toho je 56 míst spravovaných společností Troon se 79 golfovými hřišti zahrnuto v hodnocení nejlepší 100 v mezinárodních i národních publikacích.

Společnost Troon International se sídlem v Ženevě a Dubaji má za úkol rozšiřovat působnost společnosti Troon po celém světě. Rychle rostoucí divize v současné době zahrnuje 47 golfových hřišť v 18 zemích včetně Anglie, Skotska, Španělska, Norska, Spojených Arabských Emirátů a Jižní Koreje a do budoucna plánuje další růst ve všech regionech.
Více informací najdete na www.Troon.com

 

Zpátky do knihovny