Oaks Country club

Oaks Country Club nabídne svým členům komplexní sportovní vyžití. Bude zastřešovat členský a organizační servis pro golfové hřiště PGA National, Wellness & Spa, jezdecké centrum a tenisový klub.

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ OAKS PGA NATIONAL

Jediné golfové hřiště s licencí PGA NATIONAL v České republice.

Více o golfovém hřišti

Oaks PGA National

Nedílnou součástí Oaks bude nové 18-ti jamkové hřiště s licencí PGA National. Golfový klub nabídne také cvičné odpaliště, cvičný putting a pitching green a dětskou akademii.

Je nám ctí, že se návrhu golfového hřiště pro Oaks ujal americký architekt Kyle Phillips. Kyle je jedním z nejlepších světových specialistů v této oblasti a je znám svým přístupem k životnímu prostředí a citlivou prací s místní krajinou a designem v souladu s principy trvale udržitelného rozvoje. Navrhoval přední golfová hřiště v USA, Kanadě, Velké Británii, Španělsku, Korei, Číně či Spojených arabských emirátech.

Kyle Phillips

Základem hřiště je stávající krajina. Jde o více méně rovné plochy, otevřené. Dosadíme stromy, rybníčky, okrasné záhony. Pokusíme se trochu rozčlenit celou plochu různými biokoridory. Srdcem areálu bude klubovna, která vzejde ze stávajícího zámku, který se bude rekonstruovat.

Kyle Phillips, architekt hřiště
www.kylephillips.com